Вы здесь

ASUS ROG Zephyrus G16 - для гри, роботи та творчості

Опубликовано 8 августа, 2024 - 21:57 пользователем Редакция

Знайти універсальний ноутбук – досить складне завдання. Зрештою, «універсал» має бути ідеальним інструментом як для роботи, так і для ігор. ASUS доводить, що ноутбук ROG Zephyrus G16 добре працює у кожному з цих сценаріїв.Для гри, роботи та творчості. ASUS ROG Zephyrus G16 впорається будь-де

Виробники ноутбуків постійно намагаються перевершити один одного і створювати все найкраще обладнання, яке задовольнить навіть найвибагливіших користувачів. Для цих людей оптимальним ноутбуком зазвичай є той, який здатний впоратися з будь-яким завданням. Він повинен підходити для повсякденної роботи, тягнути нові ігри, впоратися зі створенням контенту (наприклад, редагування відео в 4K). Саме таким є ASUS ROG Zephyrus G16, оснащений топовою відеокартою NVIDIA GeForce RTX 4090. Ноутбук можна купити тут https://dkt.ua/noutbuki-asus/ в інтернет магазині ДТК. Він був створений для найвибагливіших користувачів і на довгі роки залишиться справжнім монстром, з точки зору продуктивності працюватиме там, де вам це потрібно.

ASUS ROG Zephyrus G16 — топова пропозиція, і це видно відразу

Стриманий дизайн цього ігрового ультрабуку обумовлений наявністю матеріалів найвищої якості у всій конструкції. Йдеться насамперед про металевий корпус, що важливо з погляду довговічності. Корпус Zephyrus G16 виготовлений з одного анодованого алюмінієвого блоку, який був точно вирізаний за допомогою ЧПУ. ASUS також не забула додати міцні шарніри, які, по суті, «інтегровані» в корпус пристрою. Не можна не відзначити габарити ноутбука. ASUS ROG Zephyrus G16 у цьому плані є чим пишатися. Надтонкий та надлегкий – товщина рівно 1,49 см та вага 1,85 кг – це безпрецедентні значення у категорії ігрових ультрабуків. ROG Zephyrus G16

ASUS ROG Zephyrus G16 - для роботи, програмування, створення контенту, ігор

Чи є в ASUS ROG Zephyrus G16 щось справді круте? Всім тим, хто знайомий зі світом технологій, достатньо сказати, що ноутбук оснащений дисплеєм ROG OLED Nebula. Для тих, хто має менше спільного зі світом технологічних інновацій – за цією загадковою назвою ховається матриця, яку інакше як феноменальну назвати не можна. Перш за все, ROG OLED Nebula - це екран, який вперше був представлений в ROG Zephyrus G16 - такого екрану поки не було в жодного іншого ноутбука. ASUS часто наголошує на цьому – і це не дивно, адже 16-дюймова панель має роздільну здатність 2,5K, тобто 2560 x 1600 пікселів (співвідношення сторін 16:10).

Однак висока роздільна здатність – це ще не все – це знають і геймери, і професіонали, які використовують ноутбуки для вимогливої ​​роботи (у тому числі у програмах для редагування відео та аудіо). Також важлива плавність зображення, що відображається. І в цьому випадку ROG OLED Nebula приємно вражає. Частота оновлення 240 Гц та час відгуку 0,2 мс у поєднанні з технологією NVIDIA G-SYNC – запорука надзвичайно динамічного зображення.

Дисплей ноутбука ASUS ROG Zephyrus G16 також винятково яскравий. Він досягає яскравості 500 ніт і контрастності 1000000:1. Також є підтримка HDR і точна передача кольорів завдяки калібруванню Pantone — реверанс для людей, які щодня мають справу з графікою.

Продуктивність на найвищому рівні

Топова відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4090, висококласний процесор Intel Core Ultra 9 185H та інтелектуальне охолодження ROG - саме цьому поєднанню ASUS ROG Zephyrus G16 зобов'язаний високою продуктивністю в будь-яких умовах - як під час роботи, так і під час відпочинку у світі найпопулярніших Ігор. Досвідчені геймери чудово знають, що означає наявність згаданої карти NVIDIA GeForce RTX 4090. Це гарантія найвищої продуктивності абсолютно в кожній грі, навіть у найновіших іграх, що вимагають висококласного обладнання. Варто відзначити підтримку технологій Ray Tracing та NVIDIA DLSS 3.5 (Ray Reconstruction).

Що це дає на практиці? Щодо останньої технології, то вона є розвитком більш старої версії DLSS 3, тобто техніки масштабування зображення з розширеною функцією збільшення роздільної здатності. Ray Reconstruction відповідає за семплювання променів, тобто покращення генерації світлових ефектів. З іншого боку, трасування променів відповідає за створення реалістичних 3D-сцен шляхом аналізу світлових променів.

Простими словами технології Ray Tracing та DVIDIA DLSS 3.5 (Ray Reconstruction) створені для того, щоб ігри були максимально плавними та виглядали якнайкраще. Це пов'язано не тільки з найкращою якістю зображення, але і з підвищеною плавністю анімації. ASUS ROG Zephyrus G16 зі своїми топовими компонентами справляється з цим на відмінно.

Однак високоефективні компоненти необхідно якось охолоджувати, щоби мінімалістичний ігровий ультрабук не перегрівався під час навантажень, але при цьому працював тихо. За це відповідають ROG Intelligent Cooling та 0 dB Ambient Cooling. У поєднанні із системою AntiDust ноут має збільшений термін служби – за рахунок наявності спеціальних пилових фільтрів.

Максимальна продуктивність у новітніх іграх

Топова конфігурація та підтримка технологій, що забезпечують феноменальну якість зображення (у поєднанні, звичайно ж, з чудовим дисплеєм) , природно впливають на те, як новітні ігри будуть виглядати на ноутбуці ASUS ROG Zephyrus G16. До останніх популярних ігор, що використовують технології NVIDIA для покращення якості відображуваного зображення, відносяться:

  • Догма драконів 2,
  • Алан Вейк 2,
  • фростпанк 2,
  • Сага Сенуа: Пекельний клинок II,
  • F1 24,
  • сіра зона,
  • Привид Цусіми.

У кожній із цих ігор гравці можуть розраховувати на наявність технології GeForce RTX — комбінації трасування променів та методів штучного інтелекту, що впливають на зображення. А у випадку з вищезгаданим Alan Wake 2 використовувалися технології повного трасування променів, DLSS 3.5 та Reflex. Все це сприяє створенню феноменальної якості зображення, практично розмитого з реальністю.

Гравці Senua's Saga: Hellblade II також оцінять феноменальний імідж технологій NVIDIA, відображення (наприклад, від води) там значно покращуються. Те ж саме можна сказати і про гоночну гру F1 24, в якій новітні технології дозволяють досягти динамічності зображення і малих затримок, що вкрай важливо для гри, в якій гравець може відчути себе так, ніби він сидить за кермом машини, що їде, зі швидкістю до 300 км. /год.

Це лише кілька прикладів ігор, які пропонують чудову графіку та загальний ігровий досвід завдяки картам NVIDIA GeForce RTX. У кожній із цих (і багатьох інших) ігор мета методів NVIDIA полягає в тому, щоб, дивлячись на екран ноутбука, гравці могли насолоджуватися максимально можливою якістю.