Як вибрати квартиру своєї мрії?

На сьогоднішні досить широкий вибір пропозицій як на продаж однокімнатних квартир, так і двох- і трьохкімнатних, які, здавалося б, здатні задовольнити будь-якого клієнта. Однак ідеальне житло знайти дуже складно, в більшості випадків доведеться йти на поступки і від чогось відмовлятися. Так що варто відразу визначити пріоритети своїх очікувань, щоб не стати вічним шукачем квартири або незадоволеним клієнтом. Що варто врахувати при виборі оптимального житла?КОМФОРТНІ КВАРТИРИ В МЕЖАХ КИЄВА

Що потрібно врахувати купуючи квартиру?

  • Вітальня в квартирі повинна знаходитися з сонячної сторони, а спальню бажано вибирати тінисту.
  • Квартира повинна бути розташована в тихому місці, але в той же час недалеко від центру.
  • За вікном може бути ліс або парк, але газони не повинні бути запущеними.
  • Поруч повинен бути продуктовий магазин, бажано цілодобовий і з власною парковкою, щоб клієнти не займали місця під будинком.
  • В районі будинку не повинні збиратися якісь підозрілі "елементи".
  • Увечері в окрузі повинна бути тиша.
  • Було б добре, якби поруч був дитячий садок і школа.
  • Також варто враховувати оптимальний розподіл приміщень, кількість кімнат і їх метраж.
  • Звичайно, не буде зайвим наявність ідеальних сусідів.

Як видно з перерахованого, і далеко не повного списку, підібрати ідеальну квартиру практично неможливо. Тому необхідно визначити ієрархію своїх потреб, щоб не відмовлятися від найбільш важливих якостей, які очікуються від квартири.

При купівлі квартири варто уникати основних помилок, які допускають багато покупців. Для того щоб ризик був мінімальним, варто почитати статті на дану тему, поговорити з друзями, які вже мають за спиною досвід покупки квартири і головне – не піддаватися емоціям. Нижче описано декілька найпоширеніших помилок при покупці квартири.

Неточне читання договорів

Часто клієнтам важко зізнатися в тому, що вони не розуміють якийсь пункт у договорі. Це цілком природно, але потрібно подолати сором і перед підписанням договору з забудовником або власником квартири, попросити пояснення всіх моментів що незрозумілі. Якщо ви вирішити придбати квартиру в ЖК «AGAM» http://agam.kiev.ua/kvartiry/, не соромтесь ставити запитання менеджеру, він готовий не тільки відповісти на них, але й провести маленьку екскурсію по квартирі яку ви вподобали. 

Не варто кидатися на першу-ліпшу пропозицію

Кожен розуміє, що покупка квартири це найчастіше найбільша витрата у житті. Багато хто при цьому керуються гаслом "тут і зараз". А потім виявляється, що це було не найкраще рішення. Тому що красивий котедж за містом, не буде кращим рішенням для тих, хто працює в центрі. Часто в таких селищах немає шкіл, дитячих садів і навіть магазинів, що ще більше погіршує становище покупців.

Низька ціна це часто пастка

Деякі стверджують, що є речі хороші і бюджетні. Так само і з квартирами. На жаль, більшість жителів нашої країни заробляють не багато і ціна часто є ключовим фактором при покупці квартири. Однак не варто ставити ціну основним пріоритетом і враховувати при покупці також перераховані вище поради, щоб не дати себе обдурити і в майбутньому насолоджуватися квартирою своєї мрії.