Нововведення ЗНО 2018

16 сентября, 2017 - 15:14
Рубрика: 

В цьому році (2018) випускникам, перед здачею тестування, необхідно ретельно вивчити нововведення в ЗНО 2018 в Україні. Варто зауважити, що їх дуже багато і вони всі дуже серйозними. Тому намагайтеся почати підготовку як можна раніше, допомогти вам в цьому можуть підручники ЗНО, придбати які можна на сайті books4zno.com.ua. Які саме пункти проходження тестування зазнали змін? 

  • термін дії сертифікатів; 
  • реформи в проходженні тестування іноземних мов. 
     

Якщо у вас сертифікат, який свідчить про те, що ви проходили тестування в 2016 році, а в цьому році ви вирішили вступити у ВУЗ, тоді знову проходити таку процедуру не потрібно. Адже такі сертифікати дійсні три роки. Але, вже починаючи з 2018 року, сертифікати, в яких відзначений рівень знань, можна використовувати лише в той рік, коли абітурієнт здавав ЗНО. Іншими словами, якщо випускник здав тестування добре, але не подав документи в навчальний заклад, на наступний рік йому доведеться знову проходити цю процедуру, якщо вирішить все ж отримати професію. За весь час проходження ЗНО іноземні предмети залишалися на вибір. Але, при підготовці до тестування випускникам необхідно знати чи буде іноземна мова обов'язковим предметом? З цим питанням ми звернулися в Міністерство освіти. На що вони нам дали дуже розгорнуту відповідь. Ще в 2016 році в якості експерименту в трьох містах нашої країни Києві, Львові, Одесі, а також у Київській області провели тестування з іноземних мов нового виду. Новизна полягала в тому, що тести були поділені на два рівня: 

  • B1; 
  • B2. 
     

Перший рівень буде підготовлений для дітей, які вивчали іноземну мову в школі на стандартному рівні. А другий для тих, хто вивчав мову поглиблено. Також в кожному білеті окремо відводилися завдання для аудіювання. Вони допомагали визначати, наскільки добре випускник уміє виконувати цей вид роботи. 

Після таких експериментів і отримання їх результатів комісія прийшла до висновку. Що вводити тести двох різних рівнів в області тестування іноземної мови можна. Цей метод став високонадійним, найбільш точним і справедливим для визначення рівня знань випускників. Також члени комісії прийшли до висновку, що завдання, що відносяться до аудіювання, необхідно змінити. Так що тест ЗНО 2018 року по визначенню знань іноземної мови обов'язковим не буде. Буде містити в собі тільки два рівня тестування.

Оцените пользу материала: