Пінопласт - універсальний утеплювач для вашого будинку

У зв'язку з безперервним зростанням цін на енергоносії утеплення житла стало нагальною потребою для багатьох власників власних додому і мешканців багатоповерхівок. Попит на утеплювальні роботи безперервно зростає, а разом з ним - і ринок різних матеріалів - утеплювачів. Всі вони мають, природно, як свої переваги, так і недоліки. У цій статті мова піде про такий перевіреному, недорогому і універсальному утеплювачі, як пінополістирол (пінопласт).

Приклеивание пенополистирола

Чим гарний пінопласт, як утеплювач

Пінопласт є застиглу піну, вироблену з різних речовин і фіксуючу в своїх порах велику кількість повітря або інертного газу. Саме цим пояснюються прекрасні звуко- і термоізоляційні характеристики пінопласту, що дозволяють надійно зберігати тепло і ізолювати приміщення від стороннього шуму. Крім цих, найважливіших властивостей, пінопласт володіє цілим рядом не менше цінних якостей, які роблять його дуже цінним матеріалом для утеплення будинків і квартир як зсередини, так і зовні. Він дуже довговічний (при чітко витриманою технології утеплювальних робіт термін його служби може складати 60 років), вільно витримує широкий діапазон температур (від - 40 до + 40 градусів Цельсія), має дуже малу вагу, легко ріжеться, не схильний до поразки грибком і цвіллю і доступний за ціною більшості населення.

Де застосовується пінополістирол як утеплювач

При утепленні будинку пінопласт є не тільки найдешевшим з утеплювачів, але і самим універсальним. Перерахуємо види утеплювачів робіт з його застосуванням.

Утеплення фасадів будинків;

• Утеплення стін будинків і квартир зсередини (пінопласт карбаміду);

• Утеплення підлоги;

• Утеплення стелі (покрівлі).

Однак поряд з перерахованими корисними якостями пінопласт, як і будь-який інший матеріал, має і свої недоліки. Він має досить високу ступінь пожежонебезпеки і слабку стійкість до механічних навантажень. Щоб уникнути потенційної небезпеки пожежі або руйнування утеплювального покриття роботи по монтажу слід довіряти тільки фахівцям відомих і добре зарекомендували себе фірм, які мають відповідну кваліфікацію та досвід у проведенні утеплювальних робіт.

Економія коштів на професійній бригаді і самостійне утеплення житла будь-якими матеріалами може обернутися великими неприємностями в майбутньому. Це і додаткове збільшення тепловтрат, і руйнування утеплених частин будівлі внаслідок відсирівання, промерзання і поразки грибком, і втрата марно вкладених коштів, але найголовніше - це загроза безпеці мешканців будинку або квартири.