Техніка для догляду за газоном

Міні-трактор - універсальна, компактна, багатофункціональна машина, яка на невеликих земельних ділянках може виконувати практично всі сільськогосподарські та комунальні роботи: як оранка, культивація, обробка овочів, внесення добрив, покіс трав, прибирання сміття, снігу, нерівностей, транспортування вантажу, а також для роботи з ВВП (валом відбору потужності), джерело інформації https://motokosmos.com.ua/minitraktory.

Міні-трактор принципово відрізняється від райдера (садового трактора). У райдера двигун розташований ззаду. Вал відбору потужності (ВВП) - вузол тракторів, вантажівок, який передає потужність від двигуна на навісне обладнання, в тому числі, причепи та інші пристрої. ВОМи ставлять більшість сучасних мінітракторів і звичайних с / г тракторів.

За замовчуванням трактора завжди оснащуються заднім ВОМом і заднім триточковим навісним багатофункціональним пристроєм. Райдер (Ride англ. - їхати, поїздка) - це різновид садової машини для роботи в якості газонокосарки. Він може розгортатися з мінімальним радіусом.

Має універсальну систему підключення навісного обладнання, тому швидко може бути переобладнаний під машину для прибирання снігу та ін. Райдер відрізняється від міні-трактора тим, що двигун його розташовується ззаду, зазвичай під сидінням водія. Отже, залежно від того, який обсяг майбутніх робіт буде у покупця, і буде вирішальним при виборі минитрактора або райдера.

Якщо потрібно постригти газон перед будинком, або, скажімо, газон приватного тенісного корту, то ідеально підійде саме райдер. Ну і мінітрактор беруть для роботи з присадибною ділянкою, площами для прибирання снігу вже великих розмірів, або при великій кількості різноманітних непромислових завдань. Вся ця колісна техніка відрізняється: розмірами, вагою, потужністю двигуна, кількістю навісних пристроїв, вирішуваних завдань, для приватного, або професійного використання.

Типовим представником тракторів є https://motokosmos.com.ua/minitraktor_dongfeng_404_dhlc.

Це універсальний садовий трактор, що відрізняється потужністю, хорошим комфортом. Потужність: 40 к.с.Кількість циліндрів: 3КПП: (4 + 1) * 2привід 4х4Комплектація: ЗІПГарантія: 12 місяців. Розрахований тривало працювати в умовах професійного використання. Бензин потрібно використовувати 92 і 95.

Більш детальну інформацію знайдете на нашому сайті, кращі спеціалісти вас проконсультують.