Перейти к основному содержанию

Бутильована вода: види, переваги, де замовити в Дніпрі

Вода з-під крана в м. Дніпро зараз, на жаль, йде настільки низької якості, що медики та інші фахівці не рекомендують її до щоденного споживання. Тому, щоб близькі, колеги та підлеглі щодня отримували якісну воду, корисну для здоров'я, необхідно подумати про встановлення в будинку або на роботі кулера та скористатися послугою доставка води у дніпрі від компанії Наяда.

Бутильована вода

Замовлення бутильованої води як найкраща альтернатива "кранколі"

Питна бутильована вода  в пляшках по 19,5 і літрів має низку важливих переваг. До них відносяться:

  • збалансований вміст мінералів та мікроелементів;
  • склад можна перевірити на сайті nayada.dp.ua під час замовлення або на етикетці продукту;
  • якісне очищення води;
  • хороші смакові дані.

З недоліків, мабуть, можна зазначити лише необхідність заздалегідь дбати про своєчасну купівлю води для підтримки необхідного запасу, тоді як з-під крана вона надходить у необмеженій кількості.

Чому варто замовити воду у Дніпрі з доставкою в Наяда?

Замовлення води у надійного постачальника забезпечує впевненість як продукт. Така вода відповідає державним стандартам та нормам, а отже, гарантовано не завдасть шкоди здоров'ю. Вода Наяда збагачена мікроелементами та вітамінами, що зараз активно практикується у відповідальних виробників, корисна та смачна.

Підібрати воду можна виходячи з властивостей, які потрібні саме вам. Наприклад, якщо в дітей віком ріжуться зуби, розумно вибрати воду з підвищеним вмістом кальцію, а за «нервової» роботі доцільно замовити для кулера бутильовану воду збагачену магнієм.

Також постачальник пропонує тару різного обсягу, залежно від необхідності. Найбільш популярним рішенням є замовлення економічних 19-літрових пляшок. Це найбільша місткість для зберігання питної води, яку зараз пропонують виробники.

Бутильовану воду не треба кип'ятити — вона готова до споживання вже з моменту доставки. Термін зберігання такої води становить один рік.

Бутильована вода: види, категорії, склад

Щороку кількість виробників бутильованої води зростає. Далеко не всі з них пропонують справді якісну продукцію. Безперечно, бутильована вода повинна відповідати гігієнічним вимогам та нормам. При її виборі необхідно звернути увагу та інші характеристики.

Існує три види бутильованої води:

  • Прісна питна. Її отримують за допомогою фільтрації та очищення. На заключному етапі обробляється ультрафіолетом чи хімічними речовинами для знищення можливих бактерій.
  • Природна мінеральна. Видобувається з джерел, мінеральних джерел та артезіанських свердловин. Це вказується на етикетці.
  • Штучна мінеральна. Одержують шляхом збагачення солями, макро- та мікроелементами. Склад та концентрація речовин мають бути вказані на етикетці.

За категоріями бутильовану воду поділяють на першу та вищу. Перша підтверджує, що вона безпечна для вживання, а найвища вказує на те, що корисна та відповідає світовим стандартам безпеки. Вода вищої категорії містить певну кількість мікро- та макроелементів, тому виробники, які випускають таку продукцію, повинні використовувати лише високотехнологічне обладнання.

Склад бутильованої води залежить від її чистоти, типу, що міститься в ній фауни та флори, насичення та очищення. Тому питна продукція класифікується за параметрами жорсткості, кислотності рН та органолептики.

За жорсткістю вода буває двох типів: м'яка та тверда. Жорсткість визначається вмістом розчинених солей магнію та кальцію. Вода з низькою концентрацією таких солей є м'якою, а з великою — твердою.

Показник рН свідчить про кількість іонів водню. Середовище є лужним за показником рН > 7, при рН = 7 — нейтральним і кислим при рН < 7.

Різновиди бутильованої води за вмістом мінералів (на 1 л):

  • Бікарбонатна – має у складі понад 600 мг бікарбонатів;
  • Залізна - при вмісті більше 1 мг заліза;
  • Кальцієва – містить 150 мг кальцію;
  • Кисла - вміст ангідридів вуглекислого газу більше 250 мг;
  • Магнієва – з концентрацією магнію понад 50 мг;
  • Натрієва – при концентрації натрію більше 200 мг;
  • Сульфатна - вміст сульфатів становить не менше 200 мг;
  • Фторна – у складі більше 1 мг фтору;
  • Хлоридна – понад 200 мг хлоридів.

Як на вигляд визначити якість бутильованої води?

Уважно огляньте ємність - вона повинна бути без пошкоджень і дефектів, з герметично закритою пробкою і добре приклеєною етикеткою. Злегка збовтайте пляшку і подивіться, чи з'явиться на дні осад. Якщо так, то така бутильована вода може виявитися простроченою або неякісною. Цю продукцію краще не купувати.