Де знайти сучасний вилковий автонавантажувач недорого
На сьогоднішній день вилкові автонавантажувачі є найбільш затребуваним видом підйомно-транспортної техніки на вітчизняних підприємствах. Адже це багатофункціональні самохідні машини, за допомогою яких можна ефективно виконувати такі роботи:
- розвантажувати транспортні засоби (вантажні автомобілі, залізничні вагони) і завантажувати їх;
- переміщати вантажі по території підприємства, в тому числі і всередині приміщень;
- складувати продукцію в штабелях і на стелажах.
Основним робочим інструментом навантажувачів є вила (два потужних металевих штампованих бруска), довжина яких у більшості машин становить 730-1100 міліметрів, а у деяких моделей може бути набагато більше. Як варіант, при роботі з великогабаритними вантажами можна використовувати подовжувачі вил, котрі можуть встановлюватися та зніматися за лічені хвилини. Крім того, при маніпуляціях з нестандартними виробами (довгомірними, круглими, рулонними тощо) можуть застосовуватися різні пристосування, призначені для запобігання падінню або пошкодженню таких вантажів.
Для роботи тільки поза приміщеннями і для непродовольчих груп товарів на більшості підприємств вважають за краще використовувати дизельні навантажувачі, двигуни яких працюють на солярці. Такі машини відмінно працюють при будь-яких погодних умовах, відрізняються відносною дешевизною, невибагливістю та підвищеною потужністю, проте сильно шумлять і виділяють велику кількість забруднених вихлопів, через що експлуатувати їх усередині будівель, а також для маніпуляцій із продовольством і ліками - забороняється.
Газові навантажувачі виділяють набагато менше шкідливих вихлопів, тому допускається їх використання також і всередині будівель, але за умови наявності там потужної вентиляції та установки на двигун спеціального очисного фільтра. Електричні навантажувачі, двигуни яких працюють від акумуляторних батарей, зовсім не виділяють вихлопів при роботі, і тому їх можна використовувати навіть в невентильованих приміщеннях і складах-холодильниках із ліками або продовольчими товарами.
Бензинові та газобензинові навантажувачі менш популярні, ніж вище перелічені. Бензинові автонавантажувачі багато в чому схожі з дизельними аналогами, тільки перші, як правило, менш продуктивніше других, а експлуатаційні витрати на них трохи вище, адже солярка за ціною дешевше бензину.
Допускається експлуатація автонавантажувача бензинового у приміщеннях за умови, якщо двигун оснащений очисним фільтром, а у самій будівлі є потужна вентиляційна система. Газобензинові навантажувачі влаштовані таким чином, що можуть працювати і на газі, і на бензині, що дозволяє при певних умовах використовувати переваги газового або бензинового двигуна.
Ціна на навантажувач вилковий може помітно відрізнятися в залежності від моделі, комплектації, функціональних можливостей, стану (новий або б/в). Але у будь-якому випадку вартість автонавантажувача така, що дозволити собі його покупку може далеко не кожне підприємство. Також і бувають ситуації, коли покупка навантажувача економічно недоцільна. Наприклад, якщо машина потрібна тільки на певний час - для виконання разових або сезонних робіт, на період ремонту своєї поламаної тощо. Тоді найоптимальнішим рішенням буде оренда вилкових навантажувачів.
Найкраще орендувати автонавантажувач у великій спеціалізованій компанії, котра довгий час працює в цій сфері і має відмінну репутацію. Наприклад, можна звернутися в київську компанію «Денал Груп», яка пропонує в оренду різні типи вилкових навантажувачів на вельми вигідних для орендарів умовах.
Детальніше можна дізнатися тут - https://denal.com.ua