Перейти к основному содержанию

Гранулятор комбікорму - обладнання для дому та виробництва

Кожен гранулятор комбікорму – це верстат подвійного призначення, паралельно з переробленням злаків він використовується для пресування пелет із деревини, соломи, сіна. Дві функції в одному – зручність для фермерів. Але якщо брати виробничий формат, тут частіше підбирають агрегат під конкретні завдання. На тому самому пристрої, за те саме час, ви більше спресуєте кормів, ніж деревних пелет. Під тирсу потрібен потужніший верстат. Переглядаючи гранулятори від різних виробників, завжди цікавтеся міжнародним сертифікатом. Це підвищить гарантії, дозволить продавати за кордон виготовлені на цьому устаткуванні гранули. гранулятор комбікорму

Гранулятори – види та особливості

Кожен гранулятор кормів оснащений матрицею, але в одних вона кільцева, а в інших плоска. Кільцевий тип застосовують у промислових верстатах, а плоску встановлюють на побутові та виробничі моделі. Гранулятор для комбікорму з плоскою матрицею – це знімний диск зі сталі з отворами. На кільцевій матриці отвори з боків, а сама вона має форму кільця. Чим більша матриця, тим вища продуктивність верстата. Моделі з плоскою основою здатні виробляти гранули від 40 до 400 кг/годину, а з кільцевою від 500 до 3000 кг/годину.
220 в або 380 в - яку напругу вибрати:
 Гранулятор 220 В за ціною виграє, запитується від стандартної однофазної розетки, потужність двигуна не перевищує 4 кВт.
 Гранулятор 380 вольт коштує дорожче, вимагає трифазної електромережі, ця напруга є обов'язковою для верстатів з великою потужністю.

Це важливо! Для пресування пелет потрібно обладнання потужніше, ніж для переробки злаків на комбікорми. На виході з одного верстата за годину часу отримують комбікормів більше, ніж деревних пелет.

Поради та рекомендації щодо вибору:
 Визначтеся з напругою – 220 В або 380 В, відразу відвалиться половина непотрібних вам варіантів.
 Вирахуйте необхідну кількість корму, скільки повинен працювати гранулятор.
 Визначте, пресуватимете щодня або 1-2 рази на тиждень. Тут слід знати, що верстату потрібно періодичне охолодження (зупинка).
 Чи зможе пристрій з такими параметрами виконати поставлені завдання.
 Уточніть, з чого виготовлені активні деталі гранулятора корму, гартоване залізо найкращий варіант.
 Ознайомтеся з комплектуванням, можливо, потрібно докупити елементи або навпаки, відмовитися від них.
 Бажаєте купити гранулятор комбікорму на 220 вольт або 380 в, обов'язково прочитайте відгуки або поспілкуйтеся з фермерами, які вже мають це обладнання.
 Важлива умова – сертифікат якості, краще, якщо він є міжнародним.

Вирішили купити гранулятор для комбікорму, не купуйте навмання, зіставляйте параметри, вивчайте характеристики, і обов'язково проконсультуйтеся з менеджером

Гранулятори та їх переваги:
 Виробничі витрати знижуються;
 Фермер виграє у фінансовому плані, не переплачує за корми;
 Пресована продукція довше зберігається, її зручно зберігати;
 Щільне пресування зменшує обсяг, товар займає менше місця;
 Комбінуються різні склади злакових, вводяться добавки;
 Дозволяє створити рівномірний розподіл цінних речовин;
 На виході всі пелети однакові.

Для приватного господарства можна купити гранулятор комбікорму на 40 або 100 кг/год. Це дозволить вводити ліки, корисні компоненти, енергетичне підживлення. Вибирайте модель із гарантією, замовляйте додаткові вузли, щоб ваше обладнання довго служило та продуктивно виконувало свою роботу.