Вы здесь

Плюси і мінуси роботи в компанії Avon. Скільки можна заробити?

Опубликовано 6 мая, 2019 - 12:39 пользователем Редакция

Компанія Avon з'явилася в кінці 1880-х і спочатку продавала лише духи. На початку 20-го століття вона почала розширюватися, поки не стала тією великою світовою корпорацією, яку ми знаємо її сьогодні. Основний спосіб розвитку - мережевий маркетинг. Завдяки такому підходу Avon вдалось створити мережу незалежних дистриб'юторів, які продають товари і мають право залучати нових співробітників. Тобто завданням працівника буде:

  • Продаж товару.
  • Залучення нових працівників за відсоток від їхніх витрат.

При такому варіанті роботи у виграші залишається як компанія, адже вона поширює свій товар, так і працівник, тому що отримує можливість заробляти самостійно. Розпочати свій бізнес з компанією дуже просто, все що потрібно - зареєструватись в ейвон. Але спочатку  давайте розберемося, які умови пропонує Avon, скільки можна заробити грошей, які навички потрібні і чи варто взагалі починати роботу в цій компанії.

Скільки можна заробити в Avon

Представник має базовий рівень в компанії. Тут ви просто отримуєте знижку на продукцію і можете заробляти, реалізуючи товари без знижки або з мінімальним зниженням ціни. Обіцяний заробіток - від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наступний щабель - координатор . Треба замовити першу поставку, а потім подати заявку. Координатори - люди, які залучають нових учасників, розповідають, що їм робити і т. д. Компанія проводить безкоштовне навчання координаторів. Зарплата координаторів безпосередньо залежить від замовлень групи, яку він курирує. Зазвичай це 5 - 12% від їх витрат. Координатори рідко отримують менше 20 000 рублів.

Реальність виявляється куди прозаїчніше, ніж фальшиві відгуки. Більшість відгуків говорять про те, що середній дохід у дівчат, які займаються розповсюдженням косметики - від 8 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті, хто почав займатися цим бізнесом раніше, поділяються на два табори: ті, хто дійсно заробляє від 40 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян щомісяця на своїй партнерській мережі, і ті, хто тільки розповідає про це.

Тобто, новачкові доведеться орієнтуватися на приблизний дохід в 2 - 3 тисячі гривень перші пару місяців. Доведеться набиратися досвіду, тестувати канали продажів і шукати можливості для реалізації продукції.

Як продавати товари в інтернеті

Це найбільший біль новачків. Ті, хто приходять в МЛМ-бізнес, намагаються притягти туди всіх знайомих, продавати косметику, курси, роздавати безкоштовні товари і т. д. Насправді, це вкрай невдала витівка, просто тому, що через якийсь час вас почнуть цуратися, і ніхто купувати у вас не буде.

Варіантів для продажу кілька. Перший і самий оптимальний - власний сайт (блог). Залучати відвідувачів на сайт про косметику досить просто. Це не найбільша конкурентна ніша, в якій завжди можна щось додати до матеріалів. Головний спосіб залучення - хороший контент. Читач подивиться статтю, якщо вона корисна, може клікнути по рекламі і, таким чином, купити товари.

Ще краще - зробити повноцінний інтернет-магазин . Складно для новачків: з налаштуванням доведеться провозитися до декількох тижнів, а якщо ви будете замовляти магазин, то нормальна збірка буде коштувати від 20 000 грн і вище.

Соцмережі - найкращий варіант з усіх. Він простий в реалізації - можна використовувати навіть особистий аккаунт (створювати групу, спілкуватися в інших групах, з друзями, з незнайомими людьми). Головне - не бути спамером. Не потрібно по всіх усюдах пхати оголошення про те, що в Avon можна заробити. Акуратно, ненав'язливо, спілкуйтеся з людьми, допомагайте їм і розповідайте, де ви працюєте і скільки заробляєте. Так набагато ефективніше.

А також можна скопіювати стратегію бездарних інфобізнесменів. Зробити кілька якісних фотографій, злітати на відпочинок в дорогу країну і викласти фотографії, а потім розповідати людям про те, де ви заробляєте стільки, що можете собі це дозволити. Але це досить дурний варіант, тому що вас швидко розкусять, хоча в деяких ситуаціях він оправдує себе.

Якщо використовувати методи продажів ефективно, прокачуватися в мережевому маркетингу і вчитися продавати, аналізувати психологію своїх клієнтів, можна навіть з такою старою ніші, як Avon, зробити щось дійсно прибуткове.

Переваги роботи з Avon

Плюсів кілька:

  • Помірні ціни на продукцію. Деякі МЛМ-компанії продають товар по залишеним цінам, у Avon все більш-менш демократично. Ціни середні, іноді навіть нижче тих, що встановлюються в роздрібних магазинах.
  • Безкоштовна доставка . Непоганий плюс, особливо для тих, хто живе в невеликих містах.
  • Навчання і бонуси для співробітників компанії . Звичайно, просунутися по кар'єрних сходах складно, але тим не менш, автомобіль, квартира, пенсійні відрахування - все це є в компанії, необхідно тільки досягти певної ступені.
  • Адекватна продукція. Не те що б вона вкрай якісна, але все-таки добротна косметика за свої гроші.

Звичайно, якість - спірний плюс. Багато хто скаржиться на те, що косметика буває неякісною. Дешеві лінії краще дорогих. Але це вже окрема розмова. За свої гроші більшість товару дійсно непогана.

Кому підійде робота в Ейвон

Тепер кілька слів про саму роботу. Хочеться злегка розвіяти популярні міфи, які нав'язала сама компанія. Ви повинні вміти або продавати товари, або продавати роботу. Якщо ви не вмієте ні того, ні іншого, або вчіться, або відмовляйтеся від цієї роботи. Секрет великих заробітків простий: потрібно тяжко працювати по 10 - 12 годин кожен день, протягом декількох років.