Вы здесь

Хто такий Андрій Єрмак?

13 октября, 2019 - 09:45

Рубрика:

Андрій Єрмак , який донедавна займався захистом авторського права та інтелектуальної власності, сів у крісло помічника Президента України. Його називають близьким другом Володимира Зеленського і висококласним фахівцем в різних областях права. У Єрмака є всі шанси замінити Віктора Медведчука в Тристоронньої контактній групі. Що у нього спільного з Володимиром Зеленським і чим він займеться тепер? Біографія Андрія Єрмака

Біографія Андрія Єрмака

Народився новоспечений помічник Зеленського в Києві 21 листопада 1971 року. Диплом Андрій Єрмак отримав в Київському Інституті міжнародних відносин ім. Т. Шевченка в 1995-му. Спеціальність - "Міжнародне приватне право".

Андрій Єрмак має кваліфікацію фахівця в сферах фінансового та банківського права, господарського права, Конституційного права, міжнародного та інших галузях. Інформації про особисте життя Єрмака в відкритих джерелах немає.

У 1997-му Єрмак заснував "Міжнародну юридичну компанію" і став першим фахівцем, системно надає свої послуги кінокомпаніям і телеканалам. У списку клієнтів імениті:

  • Universal,
  • Disney,
  • Pixar.

Єрмак-політик і громадський працівник

Андрій Єрмак займався розробкою перших в Україні законодавчих актів в сфері інтелектуальної власності та господарського права. Очолює громадську організацію "Асоціація підприємців міста Києва".

З 5 по 7 скликання Верховної Ради трудився помічником Ельбруса Тадеєва - народного депутата від фракції Партія регіонів. Що примітно - на громадських засадах.

Юрист з 20-річним досвідом зайняв посаду помічника Володимира Зеленського на наступний день після інавгурації, 21 травня. Відсутність досвіду в дипломатії не завадило Єрмаку стати радником президента з питань зовнішньої політики і, зокрема, він вже брав участь в поїздці разом з Олександром Данилюком в США, а разом з Володимиром Пристайко - Єрмак брав участь в переговорах в "нормандському форматі" в Парижі .

Андрій Єрмак з робочою поїздкою на Закарпатті

Їздив Єрмак і в Закарпатську область, яка постраждала від паводку. Сім'я загиблого в результаті стихійного лиха хлопчика отримала матеріальну компенсацію.

У День Конституції Єрмак став одним з друзів Зеленського, з якими президент відзначав свято в ресторані "Ватра" на вулиці Городецького.

Продюсування українського кіно

Завдяки успішній адвокатської діяльності Єрмак познайомився з багатьма представниками шоу-бізнесу, і через деякий час сам вирішив зайнятися кінематографом.

Так, Єрмак брав участь в створенні парочки українських кінокартин ("Грань", "Сквот 32"). Трохи пізніше заснував власну продюсерську продакшн-компанію Garnet International Media Group. Продюсував фільми "Межа" і "Правило бою". Є членом Європейської та Української кіноакадемій.

Останні заяви Єрмака

Про відносини з Володимиром Зеленським :

"Я вам можу сказати наступне: закінчивши Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка, будучи професійним юристом, я особисто знаю в нашій країні дуже багатьох політиків, і все своє життя я відмовлявся від пропозицій йти у владу. і тільки моя беззастережна віра Зеленському та в президента Зеленського є моєю особистою мотивацією присвятити п'ять років свого життя цій роботі. Добре знаючи президента, можу Вам сказати, що він - сильний, розумний, харизматичний лідер, завжди самостійно приймає рішеня".

Про необхідність перезавантаження відносин України і США:

"Українсько-американські відносини повинні відображати і враховувати позицію президента Зеленського. Україна повинна стати для США взаємовигідним стратегічним партнером. У цьому запорука нашого успіху, і у нас для цього є всі можливості, політична воля і величезна бажання. ",

Про перспективи вступу в ЄС і НАТО:

"Ми повинні отримати конкретні відповіді,  дати і час, коли Україна повноцінно стане членом ЄС і НАТО. Я не можу вам сказати, що це станеться завтра, що це станеться через рік. Це би не було правдою.  Але ми робимо все можливе, щоб це стало реальністю."

Оцените пользу материала: