Вы здесь

Обладнання Холматро – унікальна одно-шлангова система CORE (коре).

Опубликовано 13 июня, 2022 - 00:27 пользователем Редакция

Обладнання Холматро  система CORE (коре).Багато років Holmatro залишається провідним розробником у галузі гідравлічного рятувального обладнання. Щоб відповідати найостаннішим вимогам у галузі рятувальних робіт, в компанії постійно працюють над високоякісними, інноваційними та надійними рішеннями. Таким чином вони намагаються зробити свій внесок у щоденні успіхи рятувальників, покращити їх небезпечну та важливу ​​роботу. Особливу популярність в Україні компанія отримала завдяки новітній розробці – системі CORE (шланг-в-шлангу), це обладнання займає лідируючі позиції щодо рівня продажів у світі. Активно продається воно й у нас, придбати гідравлічне обладнання Holmatro можна на сторінці https://esg.kiev.ua/holmatro.html

Технологія CORETM: безпечніше, легше та швидше

Технологія CORE™ є революційним нововведенням у галузі технологій рятувальних інструментів. Вона дозволяє рятувальнику наново осмислити та спростити технології вилучення постраждалих та стандартні процедури. Ви здивуєтеся, які перспективи відкриває робота з CORE™.

Технологія CORE™ (Coaxial Rescue Equipment Technology - Коаксіальне Рятівне Устаткування) відноситься до шлангів, роз'ємів та клапанів рятувальної системи — тобто, до всього, через що протікає масло від насоса до інструменту та назад. У звичайній системі шлангів є два шланги — поступальний і зворотний, у той час як у CORE™ шланг високого тиску знаходиться
усередині шланга низького тиску. Принцип роботи та продуктивність інструментом при цьому залишаються тими ж, проте працювати з обладнанням де використана технологія CORE™ значно безпечніше, легше та швидше.

Одно-шлангова система Холматро CORE™ Двохшлангові системи
Для стикування шлангів використовується один байонет, підключення в "один рух". Для підключення потрібно пристикувати 2 роз'єми, прямий і зворотний
Завдяки наявності в байонетному розємі перепускного клапана, який замикає потік рідини при від'єднанні байонета від інструменту, зміна інструменту можлива  без зупинки насоса. З комплектом може працювати лише один оператор - на інструменті. Для зміни інструменту необхідно зупинити подачу рідини на насосній станції. Після перестикування шланга подачу гідравлічної рідини необхідно відновити. З комплектом повинні працювати 2 людини (на станції та на інструменті), або оператор на інструменті повинен переривати роботу для маніпуляцій із насосною станцією.
Під час роботи шланг не сплутується. Змотаний шланг перед початком робіт не треба розмотувати, він розмотується "сам". Це можливо завдяки тому, що, по-перше, шланг один, по-друге, байонетне з'єднання допускає вільне обертання шланга та інструменту. Перед початком робіт шланги слід розмотати. У процесі роботи слід стежити, щоб шланги не переплутувалися і нескручувалися.
Силовий каркас (оплітка) шлангів виготовлений із кевларових ниток. Шланги можна згинати і навіть зав'язувати у вузол. Обплетення шлангів зроблене зі сталевого дроту. При сильному перегині або заломі шланга дроти в обплетенні можуть зламатися, при цьому обплетення втратить міцність і виникає небезпека розриву шланга.
Небезпеки при поводженні зі шлангами зведені до мінімуму. При розриві внутрішнього шланга нагнітального (тиск 720 атм.) гідравлічна рідина залишиться всередині зовнішнього шланга. У зовнішньому шлангу відносно безпечний тиск трохи більше 25 атм. Усередині нагнітального шланга гідравлічна рідина знаходиться під дуже високим тиском (720 атм.). При розриві шланга (наприклад, якщо він був надламаний) струмінь рідини, що вириває, діє як гострий ніж, в одну мить здатний прошити руку оператора наскрізь. Відомі й тяжкі наслідки таких травм.
Немає необхідності в двох коротких гнучких виводах, на яких кріпляться частини байонетів. Байонет розташований прямо в корпусі ручки керування. Інструмент виходить компактнішим і зручнішим у користуванні. На інструменті роблять 2 короткі виводи, на яких розміщують відповідні частини роз'ємів.

На сьогоднішній день Холматро — це найпопулярніший бренд у фахівців з роботи у надзвичайних ситуаціях, пожежних розрахунків, рятувальних підрозділах, спеціалізованих структурах. Купити Holmatro в Україні ви можете в компанії Еsg. Постачання продукції здійснюються безпосередньо від виробника, тому тут можуть забезпечити, мабуть, найкращі ціни та оперативні терміни доставки. Компанія пропонує компетентний підбір, консультації та постпродажний сервіс. Детальніше по т: (067) 819-77-77.