Вы здесь

Що таке тіньовий профіль для натяжної стелі?

Опубликовано 8 июня, 2021 - 20:20 пользователем Редакция

Після появи в ремонтно-будівельній сфері натяжних стель, цей вид обробки постійно удосконалювався. Виробники, бажаючи задовольнити запити замовників, щорічно пропонують нові матеріали, комплектуючі та конструктивні рішення. Нещодавно ринок поповнився новими профілями, Тіньовий профіль — це дизайнерське рішення, яке допомагає об'єднати площини стін і стелі. Завдяки такому методу на стіні залишається правильний, рівний тіньовий шов, що створює ефект «літаючої» стелі - візуально створюється враження, ніби стеля зависла в повітрі, абсолютно не торкаючись стін.

Що таке тіньовий профіль для натяжної стелі?

У чому особливість тіньових профілів?

«Тіньовий» профіль багато в чому схожий на звичайні h-образні профілі: він кріпиться до поверхні стіни і дозволяє створити профільний каркас для установки вінілової ПВХ-плівки. Як і знайомий усім майстрам аналог, новинка виготовляється з алюмінію, що гарантує міцність і цілісність конструкції навіть при погіршенні експлуатаційних умов в приміщенні. 

Обидві моделі при установці утворюють зазор між стіною і полотном. Однак, якщо при використанні стандартного профілю це технологічний простір виглядає не зовсім естетично і вимагає застосування маскувальної стрічки, то «тіньовий» профіль не потребує встановлення додаткових елементів: між стелею і стіною утворюється ідеально рівний тіньовий зазор, ширина якого становить 6 см.

Чому варто вибрати «тіньові» профілі?

Установка натяжної конструкції на «тіньові» профілі має наступні переваги:

  • Створення ідеально рівного і завершеного зазору між стіною і натяжним покриттям. Тінь від стелі, падаючи на стіни, створює естетичний темний кант по периметру конструкції.
  • Майстрам не доведеться стикувати стельову конструкцію зі стіною, що дозволяє уникнути нерівних місць.
  • В маскування технологічного зазору немає необхідності. Це дає можливість виключити процес підбору маскувальною стрічки в колір стелі і уникнути колірних і фактурних невідповідностей, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд конструкції.
  • Завдяки тому, що між стіною і стелею залишається невелика відстань, вдається отримати оригінальний ефект «літаючого» полотна. Дивлячись на конструкцію, вам здасться, що вона зовсім не має кріплення.

Придбати цей матеріал ви можете в ТОВ "Профіль Центр". Тут пропонують надійні металеві профілі, які забезпечують міцність і довговічність конструкції. Вони здатні роками витримувати навантаження, які створює навіть велика за площею натяжна стеля. Продумана система елементів істотно прискорює і спрощує монтаж конструкції і дозволяє домогтися бездоганного результату.

Особливості установки профілів

Система монтажу натяжних стель з використанням «тіньових» профілів досить проста. Вона мало чим відрізняється від установки конструкції на стандартні стінові моделі з гарпунною системою, тому з нею зможе розібратися будь-який досвідчений майстер.

Однак деякі відмінності все ж присутні. Розглянемо їх докладніше.

  • Щоб закріпити профілі в кутку, потрібно зістикувати запилені під кутом в 45º профілі. Один з них повністю прикручується до стіни, а другий - тимчасово «наживляеться» саморізом. Після цього в місці стиковки профілів в спеціальний паз забивається металевий куточок. Він дозволяє домогтися ідеально рівного стику. Після цього можна повністю прикрутити профіль.
  • При стикуванні рівних елементів профільного каркаса між окремими профілями встановлюються металеві планки. Вони також забиваються в спеціально призначений паз, розташований у верхній частині багета.
    Коли профільний каркас буде повністю готовий, важливо переконатися, що всі кути і сполучні місця є гладкими, так як полотно в профілі буде встановлюватися з перегином. Захистити матеріал від пошкодження дозволяє обробка місць стикування надфілем або наждачним папером, а також проклейка кутів металевим скотчем або будівельною фольгою.

В іншому ніяких відмінностей в процесі створення профільного каркаса або натяжки полотна немає.