Вы здесь

Як вибрати скло в міжкімнатні двері, які основні вимоги

Опубликовано 13 ноября, 2020 - 23:00 пользователем Редакция

Двері зі склом - це не просто практичний, але і дуже красивий елемент інтер'єру. Звичайно, глухе полотно обійдеться дешевше. Зате двері зі склом роблять приміщення візуально більш світлим і просторим. І варіантів дизайну тут може бути безліч. Стікла в міжкімнатні двері можуть бути звичайними, матовими, кольоровими, прикрашеними орнаментами або імітацією мозаїки. Та й форма їх може бути різною. У деяких дверях вони будуть займати практично всю площу полотна, в інших це може бути тільки відносно невелика вставка. Зрозуміло, що чим більше за площею буде вставка, ніж більш декоративним буде таке скло, тим дорожче воно буде коштувати. Та й замінити його буде складно, якщо виникне така необхідність. 

Скло для міжкімнатних дверей яке вибрати

Двері зі склом: основні вимоги

Двері зі склом повинні відповідати ряду вимог. Зокрема, вони стосуються самого скла: воно повинно бути більш міцним і товстим, ніж звичайне віконне, оскільки це забезпечить його підвищену стійкість до ударів. Для дитячої кімнати безпека знаходиться ще на більш важливому місці. Тому в даному випадку варто подумати про загартоване скло для дверей. Воно при сильному ударі може розбитися, але без великих осколків, які могли б зашкодити дитині. Крім того, не рекомендується вибирати для дитячої кімнати повністю тоноване скло, краще залишити його прозорим з одного боку.

Як вибрати скло для міжкімнатних дверей

З точки зору дизайну стікла в міжкімнатні двері вибирають за їх зовнішнім виглядом, але при цьому враховують і певні практичні міркування:

  • прозоре скло підходить для кухні, особливо, якщо двері ведуть в коридор, який потребує додаткового висвітлення;
  • тоноване скло підійде для дверей, що ведуть у кабінет або вітальню;
  • дзеркальне скло - це відмінний варіант для спальні;
  • матові стікла в принципі універсальні. У багатьох вони асоціюються з офісними приміщеннями, але насправді вони можуть добре виглядати і вдома, причому в будь-якій кімнаті.

Найкрасивіший варіант є і найдорожчим. Це скло з рифленою поверхнею. Воно саме по собі є досить стильним варіантом інтер'єру, а до нього ще можна підібрати цікаве обрамлення. Правда, таке скло потребують особливого догляду. Для нього потрібно буде підібрати миючий засіб, який не зашкодить його поверхні.