Вы здесь

Закордонні тури для школярів від туроператора «Сант Валентин» — 3 цікаві пропозиції для подорожі

Опубликовано 19 января, 2022 - 12:09 пользователем Редакция

Побувати в іншій країні і поринути у її культуру не лише цікаво, а ще й корисно. Так люди зможуть дізнатися більше про чужі звичаї та вивчити свої власні. Завжди приємно завести нові знайомства, навчитися новому у іноземців та запозичити якісь здорові звички. Особливо це актуально для дітей різного шкільного віку.

Пізнавальні тури для школярів за кордон дадуть дітям все для повноцінного розвитку розумової та духовної сторони. Є варіанти поїздок до мовних таборів, де можна вивчати іноземну мову більш поглиблено та спілкуватися на ній з місцевими. Екскурсійні тури підвищують культурний рівень дитини, знайомлять її з мистецтвом та традиціями народів.

Замовити шкільну подорож за кордон можна в агентстві «Сант Валентин». Ми пропонуємо унікальні програми відпочинку для маленьких та дорослих юних мандрівників за доступними цінами. З нами ви відвідаєте країни Європи на півночі, півдні, заході та сході. Наші співробітники складають план туру з урахуванням критеріїв безпеки, корисності та цікавості.

Найпопулярніші тури за кордон для дітей від «Сант Валентин»

На сайті компанії можна переглянути безліч варіантів програм. Вибирати тур радимо, виходячи з міркувань країни, вартості і тривалості перебування за кордоном. Рекомендуємо звернути увагу на декілька найбільш затребуваних поїздок:

  1. Угорщина. Близька до України країна, а тому батькам буде спокійніше відпустити туди дитину. Особливо це стосується випадків, коли школяр жодного разу не був далеко від сім'ї. В Угорщині на дітей чекають цікаві екскурсії старовинними містами, відпочинок у спа-комплексі та вільний час для шопінгу.тури для школярів за кордон від https://santvalentin.com.ua/uk

  2. Англія. Якщо дитина хоче не тільки подивитися на красу Великої Британії, але й покращити знання англійської мови, вибирайте мовний тур до Лондона на сім днів. Школярі оглянуть усі визначні пам'ятки столиці та отримають можливість відвідувати курси в університеті Кінгстон.

  3. Нідерланди. Амстердам вважається одним із найкультурніших і найкрасивіших міст Європи. Крім екскурсій у столиці Голландії, на школярів чекає поїздка до європейського села з вітряками та полями тюльпанів, один з найкращих закордонних парків розваг та багато іншого.

Якщо вас зацікавили ці програми подорожей для дітей, переходьте на інтернет-сторінку santvalentin.com.ua/uk та дізнайтесь про них більше. Також, перегляньте інші тури в таких країнах: Франція, Іспанія, Туреччина, Греція, Болгарія та інших. Організуйте школярам якісний відпочинок за кордоном через послуги дитячого туристичного агентства.